Інтернет магазин інфрачервоних панелей обігрівачів робить все можливе, щоб Ваша покупка була приємною. Оскільки ми самі є виробниками обігрівачів карбонових та міканітових інфрачервоних панелей, ми гарантуємо, що допоможемо вам вирішити будь-яке питання, пов’язане з експлуатацією обігрівачів. Ми виконуємо замовлення у найкоротші терміни, уважно стежимо за якістю товару.

Перед відправкою замовлення ми зв’яжемося з вами для підтвердження вашого контактного номера телефону! Якщо ви не берете слухавку протягом дня або номер недоступний, замовлення анулюється. Для відновлення, передзвоніть нам і підтвердіть замовлення в голосовому режимі.

Наш магазин без проблем відправляє продукцію післяплатою з мінімальними ризиками для Вас, але при цьому дуже часто ми змушені зазнавати збитків через необдумано зроблені замовлення.

Ми можемо прийняти оплату за замовлення:

1. На карту Приват Банку.

2. На розрахунковий рахунок (для підприємств та офіційних організацій)

3. В інших випадках ми можемо відправити товар післяплатою.

…………але просимо не забувати про зроблені Вами замовлення і якщо Ви раптом передумали, повідомити нас про це будь-яким способом. Інакше Ваше замовлення подорожує на склад транспортної компанії Вашого міста і назад за наш рахунок. Буває таке, що покупці навіть не приходять за своїми замовленнями. Таких неприємних ситуацій нам хотілося б уникнути, і ми сподіваємося тільки на взаємну відповідальність.
Якщо Ви при отриманні замовлення виявили якісь неприємні для Вас нюанси – прийшов не той товар, який Ви замовили або обігрівач пошкодився в дорозі і не працює, то головне — не панікуйте. Насамперед, зв’язуєтесь з нами! І повідомляєте про проблему.
Не хвилюйтеся, навіть якщо Ви забрали товар зі складу, а будинки виявили якісь несправності. Ми без проблем вирішимо будь-яку Вашу проблему. Якщо потрібно, ми повернемо Вам гроші! Головне не нервуйте! Ми дуже відповідально ставимося до своєї роботи. Любимо та поважаємо своїх клієнтів.
Повідомте нам про проблему і якомога більше відомостей про замовлення – номер і дату замовлення, Ваше прізвище, номер декларації, якісь відомості, які допоможуть нам швидше розібратися в помилці.
Наша мета — подарувати вам тепло, комфорт і радість, тому всі питання, що виникли, ми вирішуємо на користь клієнтів!

Сподіваємося, що ви зможете гідно оцінити можливість сучасного та економного оснащення приміщень обігрівачами нового покоління.

Миканитовые инфракрасные обогреватели и карбоновые ИК панели
Міканітові інфрачервоні обігрівачі та карбонові ІЧ панелі