Як вибрати обігрівач

карбоновый обогреватель

Найкраще завжди було і буде ворогом доброго. У наш час цей процес йде дуже швидко. Чому більшість людей, які шукають найефективніший спосіб обігріву, зупиняють свій вибір на керамічних обігрівачах? Вони просто не знають, що є новіші, сучасніші та економніші міканітові та карбонові панелі інфрачервоного опалення.

Переваги цих панелей незаперечні:

  • Вся площа поверхні панелей є обігрівачем. Фактично це сонячна батарея навпаки. Сонячна батарея перетворює тепло сонця на енергію, а наші панелі перетворюють електроенергію на сонячне тепло.
  • Усередині карбонового та міканітового обігрівача немає тепловтрат, як у будь-яких інших обігрівачів. Немає нагрівальних кабелів та шарів– вся поверхня – це 100% джерело тепла.
  • Міканітові та карбонові панелі на 20-30% ефективніші та економічніші керамічних обігрівачів.
  • ІЧ міканітові та карбонові панелі розігріваються миттєво. Керамічні нагрівачі спочатку повинні нагріти весь «бутерброд» шарів, і тільки потім починають гріти навколишнє середовище. Усі 20-30 хвилин, поки керамічний «бутерброд» розігрівається, ви просто витрачаєте електроенергію марно!
  • Наші сонячні панелі опалення легші, красивіші та ергономічніші. Це справді останнє слово техніки. Такі панелі використовуються на підводних човнах та в космічних кораблях, там, де за мінімальних витрат енергії потрібно отримати максимальний ефект.
  • Температура гріючого елемента у промислових міканітових обігрівачів до 400 °C, у карбонових 110 °C. При тому ж споживанні енергії, стандартна температура керамічного обігрівача 80°C
  • Карбонові та міканітові обігрівачі більш надійні та довговічні, оскільки не мають складної конструкції.

Сьогодні ви можете купити дійсно сучасний обігрівач, який замінить усі застарілі моделі буквально через пару років. Ви можете стати власником цього дива техніки сьогодні!

Пора закінчувати з кам’яним віком керамічних обігрівачів – нові технології карбону та міканіту – наш вибір!