Карбонові інфрачервоні панелі— найвигідніший спосіб електро опалення будинків, квартир і офісів. Всі 100% площі поверхні обігрівача є елементом, що гріє. Миттєвий прямий розігрів. За рахунок маленької ваги ідеально використовуються як стельові нагрівальні панелі або плінтуса з підігрівом.

Міканітові інфрачервоні обігрівачі — найекономніше та ефективніше рішення для обігріву промислових площ, торгових павільйонів, кіосків, перукарень, кафе, фабрик, заводів, цехів, СТО, магазинів, супермаркетів, тренажерних залів, торгових точок, кіосків. Це найпотужніші та економніші обігрівачі. Остання розробка провідних вчених світу.

Керамічні інфрачервоні обігрівачі – найдешевший вид інфрачервоних обігрівачів. Його основний недолік полягає в тому, що нагрівальний елемент — карбоновий кабель, що не займає всієї площі поверхні, теплопередача відбувається не відразу, а через керамічну поверхню. Крім цього, такі обігрівачі довго розігріваються до 20-25 хвилин і мають велику вагу. Плюси — відносна дешевизна та акумуляція тепла.

Як вибрати найвигідніший і найефективніший обігрівач читайте тут >>>>>>>>>