Інфрачервоні карбонові та міканітові обігрівачі. Який зовнішній вигляд вони мають? Чи можна замаскувати лицьову сторону панелі, що обігріває, під дизайн інтер’єру?

Адмін:Зовні інфрачервоні обігрівачі виглядають як проста панель відповідного опису розміру. Для любителів стилю ганьби-тек це і так ідеальний варіант. Слово «Хай-тек» у перекладі з англійської визначається як «високі технології». Цей стиль був сформований наприкінці ХХ століття, а його основними рисами, що відрізняють від інших стилів, є повна відсутність будь-якого декору та абсолютна функціональність. Однак, за бажання, її можна замаскувати навіть під картину. Картини з підігрівом — це карбонові обігрівачі з нанесеним по верху малюнком. Картина з підігрівом може бути повноцінним опаленням приміщення, або додатковим елементом в системі опалення.

Чому картини з підігрівом у Вас, виробників, дорожчі, ніж на інших сайтах?

Адмін:Наші картини з підігрівом зроблені на основі карбонових інфрачервоних панелей, а пропоновані на інших сайтах гріючі картини це просто нагрівальна плівка, призначена для локального підігріву поверхні. Тому ефективність роботи наших картин із підігрівом на порядок вища.

Як вони кріпляться до стіни (тобто на якій висоті і як далеко від стіни?)

Адмін: Інфрачервона панель кріпиться на стіну на чотири вхідних в комплект дюбеля. Нижній край інфрачервоної панелі повинен розташовуватись на висоті від 4см і більше від підлоги. Відстань від стіни 3-6 див.

Як розрахувати їх необхідну кількість на певну площу?

Адмін: Одна панель опалює площу 10-20м.кв. Однак, їхня кількість дуже сильно залежить від теплоізоляції і від того, які завдання повинні вирішувати інфрачервоні панелі. Якщо ви хочете використовувати обігрівач як основне джерело тепла в приміщенні без ізоляції — це один розрахунок, а якщо як додаткове джерело тепла в квартирі зовсім інший. Всі розрахунки наші фахівці зроблять вам абсолютно безкоштовно. Залежно від тепловтрат приміщення, для нагрівання приміщення площею 10 кв.м інфрачервоними променями потрібно всього 0,3 кВт, замість стандартного 1 — 1,5 кВт при традиційній опалювальній системі. Інфрачервоні карбонові та міканітові обігрівачі дають можливість вирішити будь-яке завдання щодо опалення різноманітних приміщень. Нескладні арифметичні підрахунки, і висновок очевидний — зараз це найдешевший, надійний і найкращий варіант опалення.

Чим відрізняються інфрачервоні панелі від конвекторів та інших обігрівачів?

Адмін:

1.На першому місці у списку відмінностей від виробів інших виробників стоїть економічність інфрачервоних панелей. Маючи високу ефективність перетворення електроенергії в середовищі карбону в інфрачервоні промені — до 98%, карбонові панелі дають 30-50% економії електроенергії.

2.При опаленні приміщення з використанням ІЧ-випромінювання температура комфорту нижче на 4-5 °С, ніж у разі застосування стандартних конвекційних систем, так як в інфрачервоному діапазоні відбувається найбільш інтенсивне поглинання тепла. Це означає, що у разі використання інфрачервоних панелей, за рівних умов, людина почуватиметься комфортно за меншої температури, а це означає зниження витрати електроенергії ще на 30% !

3. При однаковій споживаній потужності інфрачервона панель дає на 30-50% більше тепла, ніж панелі на основі високоомного резистива. Тепло від гріючих інфрачервоних панелей дуже м’яке і приємне.

4. Інфрачервона карбонова панель, в якій нагрівачем є карбонові нанотрубки, в силу своєї специфіки, генерує негативно заряджені частинки — аніони, які балансують атмосферу кімнати, дезодорують повітря, осаджують пил.

Інфрачервоне обігрів забезпечує рівномірне прогрівання приміщення, не викликаючи внутрішніх протягів. Під час роботи нагрівальної системи зберігається постійна вологість повітря. Дальнє інфрачервоне випромінювання сприяє нормалізації процесу обміну речовин та допомагає усувати причину хвороби, а не лише її симптоми. Чи не шумлять, не світяться, не видають запахів.

Чи є у вас кур’єрська доставка? З якими транспортними компаніями Ви працюєте?

Адмін: Ми працюємо з ТК Нова пошта, Інтайм, Автолюкс. За Вашим бажанням можлива доставка товару додому кур’єрським способом.

Чи можна цей обігрівач повісити у ванну?

Адмін: Так, у нас є моделі з високим класом захисту від вологи, які підходять для ванної кімнати. Вони будуть не тільки джерелом тепла, але й чудовим доповненням до інтер’єру.

Чи нагрівається поверхня у панелей опалення? Чи підходить для будинків та квартир з маленькими дітьми?

Адмін: Ми знаємо, що маленькі непосиди дуже люблять обійматися із обігрівачами, тому гарантуємо низьку температуру поверхні. Опіки отримати неможливо, до того ж, ми приділяємо достатню увагу кріпленню наших панелей на стіні, що дає високу безпеку для використання в приміщеннях, де живуть діти.

Якщо у Вас виникло питання, наші менеджери готові відповісти на них. Для зв’язку з Вами заповніть форму: